valizka (valizka) wrote,
valizka
valizka

Безвізові країни для українців


До переліку безвізових для українців країн 30 березня 2011 приєднався Бруней, малесенька країна на північ від Малайзії. Останнє дипломатичне досягнення нашого Президента: «Арфы нет – возьмите бубен». В смислі, що поки Шенген за сімома замками, їдемо дружно до Брунею :)).
А з 9 лютого цього року таки да, можна вільно літати до Ізраїлю (до 90 діб). 

У Європі до нас обличчям повернулися Балкани. З 24 жовтня 2010 року візи відмінила Чорногорія (до 90 днів протягом півроку). І вже третій рік поспіль припіднімає завісу кордону Хорватія, щоправда лише на літній сезон – з 1 квітня до 31 жовтня. У минулому році так само зробили й Албанія та Македонія, але в цьому році поки що вичікують. Чекаємо і ми.

З 1 листопада 2010 року в’їзний режим пом’якшила для нас Мексика, впровадивши Систему електронного дозволу. Для того, щоб мати можливість безвізово мандрувати країною ацтеків, потрібно заповнити анкетку на сайті іміграційної служби Мексики . Якщо відповідь на анкету позитивна, віза вам вже не потрібна. Окрім цього мексиканська віза не потрібна громадянам України, які мають дійсну візу США або постійно проживають на території Японії, Великобританії, Канади, США чи країн Шенгену.

Загалом без віз можна відвідати біля 30 країн практично на всіх континентах. Перш за все це весь пострадянський простір, окрім Туркменістану та країн Балтії. У Росію та Білорусію можна подорожувати навіть без закордонного паспорту, лише з українським.

А також нас гостинно чекають у таких екзотичних країнах як: Антигуа і Барбуда, Гватемала, Гонконг (до 14 діб), Еквадор (до 90 діб), Малайзія (до 30 діб), Монголія, Намібія (до 90 діб), Нікарагуа, Палау (до 30 діб), Парагвай (до 30 діб), Сальвадор, Свазиленд, Сейшельські о-ви (до 30 діб), Туніс (якщо ви подорожуєте з турфірмою або маєте підтвердження бронювання готелю). Але на острови, хоч вони й безвізові, не так вже й легко потрапити. Наприклад на Палау можна долетіти лише через візові Філіпіни, ОАЕ чи Японію. Тому на Палау так рідко ступає нога українця.
Tags: візи
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 6 comments